Budynek mieszkalno - usługowy w Bąkowie of. 1901B

Kategoria: Domy | Sprzedaż
Nr oferty: 1901B Powierzchnia: ok. 400 m2
Cena: 439.000,00 zł Tytuł prawny: własność
Ulica: Miejscowość: Bąków
Województwo: opolskie Panstwo: Polskie

Opis

Oferujemy Państwu działkę zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym o łącznej powierzchni 56,74 ara  zlokalizowaną w miejscowości Bąków oddalonej od Kluczborka ok. 7 km. Kształt działki przypominająca regularny wielobok zbliżony do prostokąta. Teren równy, niezalewowy. Działka z rozpoczętą budową budynku mieszkalno-usługowego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej z garażem wolnostojącym jednostanowiskowym. Stopień zaawansowania robót budowlanych na przedmiotowej działce to stan surowy zamknięty z instalacjami (C.O. na paliwo stałe, wodna, kanalizacyjna, elektryczna, możliwość podłączenia gazu).

UWAGA: Cała dokumentacja projektowa do wglądu w naszym biurze, możliwość adaptacji projektu !!!


Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą kredytowym, który bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową oraz przedstawi i porówna ofertę kredytów hipotecznych w 25 bankach.

Zapraszamy do naszego biura lub skontaktowania się z nami w celu oglądnięcia nieruchomości i poznania szczegółów oferty.

DORADZTWO NIERUCHOMOŚCIOWE
JACEK PODOLIŃSKI
46-200 KLUCZBORK, UL. KRÓTKA 1
TEL./FAX 77 414 41 00

Nota prawna:
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


  
Powered by Sigsiu.NET