Przestronny dom z dużą działką blisko Byczyny !!!

Kategoria: Domy | Sprzedaż
Nr oferty: Powierzchnia: 220 m2
Cena: 265.000,00 Tytuł prawny: własność
Ulica: Miejscowość: Roszkowiece
Województwo: opolski Panstwo: Polskie

Do sprzedania

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny wraz z zapleczem gospodarczym zlokalizowany w spokojnej miejscowości Roszkowice gm. Byczyna. W sąsiedztwie znajdują się tereny zadrzewione, pola uprawne, podobne zabudowania, przystanek PKS, kościół, Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym, sklep. Budynek składający się z dwóch kondygnacji (parter i piętro), wzniesiony w technologii tradycyjnej, na przestronnej działce o powierzchni 16arów. Kształt działki regularny zbliżony do prostokąta. Dojazd drogą betonową o niskim natężeniu ruchu. Bliska odległość do miasta Byczyny (ok.4km) zapewnia łatwy dostęp do usług i szkół, natomiast okalająca przyroda pozwala zapomnieć o miejskim zgiełku. Budynek mieszkalny składa się z pięciu przestronnych pokoi, jasnej kuchni, dwóch łazienek z W.C., przedpokoju, kotłowni ze składem opału, garażem oraz części strychu z możliwością adaptacji. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego wynosi ok. 220m2. Budynek murowany z cegły na zaprawie cementowo – wapiennej. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem. Dach konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką. Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej. Stropy w budynku żelbetowe. Okna PCV z szybą zespoloną i drewniane. Drzwi wewnętrzne i wejściowe drewniane. Tynki wewnętrzne cementowo – wapienne, gładkie. Wykończenie ścian: farby emulsyjne, płytki ceramiczne, tapety oraz panele ścienne. Podłogi: płytki ceramiczne, deski, parkiet oraz wykładziny dywanowe. Ogrzewanie budynku odbywa się przez piec węglowy umieszczony w kotłowni. Stan techniczny obiektu dobry, widoczny na zdjęciach. Na działce zlokalizowany jest również budynek garażowo – gospodarczy o powierzchni 233,95m2. Prawo własności wpisane w Księgę Wieczystą.

 

Instalacje:

- wodna,

- kanalizacyjna,

- elektryczna,

- C.O.

 

Pomagamy w otrzymaniu kredytu na zakup nieruchomości.


Zapraszamy do naszego biura lub skontaktowania się z nami w celu oglądnięcia nieruchomości i poznania szczegółów oferty.

DORADZTWO NIERUCHOMOŚCIOWE

JACEK PODOLIŃSKI

46-200 KLUCZBORK, UL. KRÓTKA 1

TEL./FAX (77) 414 41 00

Nota prawna:
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.


  
Powered by Sigsiu.NET
Oferta Specjalna